PDF Drukuj Email

Wszyscy jesteśmy czyimiś dziećmi, i na nic nie zdadzą się zapewnienia, że nie.

 Z tej oto okazji, w naszej szkole zorganizowano wiele zabaw i atrakcji dla nas- uczniów. Dzień ten był wolny od nauki. Do szkoły przyszliśmy na godzinę 900 dzięki czemu mogliśmy sobie dłużej pospać niż w zwykły dzień. Pierwszą z zaplanowanych atrakcji bylo karaoke które przygotował i poprowadził pan Grzegorz Rostkowski. Następnie udaliśmy się na boisko szkolne, gdzie uczniowie naszego gimnazjum zmagali sie w rozgrywkach sportowych. Konkurencje przygotowane przez pana Roberta Litwińskiego przysporzyły nam wiele uśmiechu na twarzach. Najzabawniejsza konkurncją okazało się rzucanie jajkiem w parach. W tej zabawie liczyła się odległośc miedzy parą uczniów którzy rzucając do siebie jajkiem, musieli je złapać tak by się nie rozbiło. Na koniec wszyscy poszliśmy zjeść obiad oraz otrzymaliśmy paczki ze słodyczami i lody. Imprezja zakończyła się o godz. 1300.

 
 

Pogoda

Nauczyciele