Koniec roku szkolnego 2013/2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

27 czerwca 2014 zakończyliśmy rok szkolny 2013/14.

Dzień rozpoczęliśmy mszą świętą w kościele parafialnym w Suchożebrach odprawioną przez ks. Jarosława Kopcia w intencji społeczności szkolnej. Po zakończonej eucharystii udaliśmy się na oficjalne podsumowanie pracy szkoły na hali sportowej. Pani dyrektor Elżbieta Żelazowska oraz Pani wicedyrektor Grażyna Rajkowska wręczyły nagrody pieniężne oraz książkowe. Podsumowały także pozostałe osiągnięcia naszych uczniów w różnorodnych konkursach. W trakcie apelu wszyscy ze smutkiem pożegnaliśmy księdza Jarosława, który nie będzie uczył już w naszej szkole. Następnie udaliśmy się do klas, gdzie odebraliśmy świadectwa szkolne od swoich wychowawców.

Nadszedł czas wakacji,

życzmy przyjemnego odpoczynku.

Do zobaczenia we wrześniu :)

 
 

Pogoda

Nauczyciele