Turniej BRD PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 24 Marzec 2014 06:48

20 marca 2014 roku w Zespole Oświatowym w Żelkowie Kolonii pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego odbył się finał konkursu „Bezpieczna Droga do szkoły”.

 Wśród ponad 200 uczniów z klas IV-VI szkół podstawowych i klas I-II szkół gimnazjalnych, znalazło się 20 naszych reprezentantów. Finał składał się z części teoretycznej w formie testu. Natomiast druga część praktyczna polegała na pokonaniu specjalnego toru na rowerze. Ponadto mieliśmy okazję uczestniczyć w pokazach strażackich oraz współpracować ze studentami. Wszyscy organizatorzy byli bardzo uprzejmi i pomocni. Po ogłoszeniu wyników oprócz nagród głównych, uczestnicy otrzymali zestaw młodego rowerzysty zawierający: kask rowerowy, kamizelkę odblaskową itp.

 
 

Pogoda

Nauczyciele