Wigilia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Sobota, 21 Grudzień 2013 08:21

W dniu 20 grudnia gimnazjaliści zorganizowali ze swoimi wychowawcami klasowe spotkania wigilijne.

W klasach tradycyjnie przełamali się opłatkiem i złożyli szczerze życzenia. Następnie zasiedli do stołu, gdzie czekały już m.in. różnego rodzaju ciasta, owoce, barszcz z uszkami, ryba po grecku oraz wiele innych potraw, których nie mogło zabraknąć. Wigilijne świece płonące na stołach oraz wspólne kolędowanie przybliżyło wszystkim świąteczny klimat.
  Pani dyrektor Elżbieta Żelazowska oraz pani wicedyrektor Grażyna Rajkowska uczestniczyły w wigilii klasy III a. Akompaniament gitarowy pana Czesława Drzewiczaka był bardzo miłym akcentem. Wszystkim udzielił się specyficzny urok Świąt Bożego Narodzenia.
 Po wydarzeniu wszyscy udali się do swoich domów. Był to ostatni dzień nauki/szkoły w roku 2013 zakończony w szczególny sposób.

Zmieniony ( Sobota, 21 Grudzień 2013 08:48 )
 
 

Pogoda

Nauczyciele